KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15229482
nr 1522 9482
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Bro, Föreningen för Grafisk Konst 1929. Bildmått: 19x36 cm, yttermått inklusive ram: 38x55 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:17:21
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg